Konferencje i szkolenia

Z dala od zgiełku dużych miast czas biegnie wolniej. W miejscu, w którym czuje się ducha historii, łatwiej o atmosferę wyciszenia i skupienia.

Połączenie historycznego charakteru zabytkowych sal z fachową obsługą, najwyższym standardem świadczonych usług oraz niezbędnym wyposażeniem multimedialnym, czyni Pałac w Pakosławiu interesującym miejscem na organizację konferencji oraz szkoleń. Pałacowe wnętrza z pewnością uczynią niepowtarzalnym charakter każdego ważnego wystąpienia i przyczynią się do Państwa zawodowego sukcesu.

Przestronne sale pozwalają na organizację konferencji do 70 osób. Przy każdej z sal istnieje możliwość przygotowania serwisu kawowego. Niezależnie działająca Restauracja oraz Pub pozwalają zapewnić maksymalny komfort w zakresie konsumpcji, a także integracji uczestników spotkania.

Pałac w Pakosławiu, to idealne miejsce także dla tych wszystkich, którzy po intensywnym dniu szkolenia, pragną w ciekawy sposób zrelaksować się i zregenerować siły na kolejny dzień pełen wyzwań. Poza bowiem standardową ofertą szkoleniową proponujemy także organizację czasu wolnego dla grup szkoleniowych oraz uczestników konferencji.

Zapoznaj się z możliwościami spędzania czasu w zakładce: Eventy.

Uczestnicząc  w szkoleniu lub konferencji nie musisz rezygnować z przyjazdu z dzieckiem – o udogodnieniach i szerokiej ofercie atrakcji dla dzieci przeczytaj w zakładce Dziecko w Pałacu. Serdecznie zapraszamy!